Hakkımızda         1993 yılında Ankara’da kurulan Açı Eğitim Kurumları; 25 yıllık köklü bir tecrübe ile Türkiye Genelinde 135 şube ile hizmet vermektedir. Ayrıca 170 den fazla bölgesel marka olmuş eğitim kurumuyla da çözüm ortaklığı yapmaktadır. Profesyonel yayıncılık anlayışı gereği, büyük bir titizlikle hazırlamış olduğu dokümanlarla kaliteli ve özgür yayıncılığın örneği olmuştur.

Mit denen man eine erektile Dysfunktion behandeln kann. Denn mit dem Mittel Viagra werden Sie wieder ein langes https://apotheke-legal.com/levitra/ und aufregendes Liebesleben haben, keinesfalls dürfen Sie eine vergessene Dosis durch die Einnahme einer doppelten Dosis oder zweier Dosen pro Tag ausgleichen. Doch mit Sildenafil bestellen kann dies einfach zu Ende sein, dann können Sie die Bestellung problemlos durchführen.

Açı Eğitim Kurumları; üniversite sınavlarında yüzlerce derece çıkarmış, aynı zamanda kitlesel başarıyı yakalamıştır.

Avcılar Açı Özel Öğretim Kursu, 2018 yılında kurulmuş ve bir çok başarılı öğrenciye bünyesinde yüksek kalitede eğitim hizmeti vermektedir. İsmail CEYLAN yönetiminde, kendinden emin ve deneyimli kadrosuyla başarıya doğru ilerleyen ve markalaşma yolunda eğitim hizmeti vermeye devam eden bir eğitim kurumudur.