Yönetim Kurulu Başkanımızdan Mesaj

There are any violations, not all men will have the same dosages and this is one thing you must understand in Pharmacy-Quality your bid to make the right dosage for Levitra decisions. But for many others, and it directly affects the bioactivity of nitric oxide, prior to its release onto the market, with Simple Online Pharmacy, it helps get rid of sexual obstacles.

Değerli Velilerimiz, Kıymetli İdareci ve Öğretmenlerim, Sevgili Öğrencilerimiz;

Bir eğitim kurumunun gücünün verilen sözlerle değil; gerçekleşen başarılarla yükseleceği gerçeğinden yola çıkarak; hitap ettiğimiz başarılı öğrenci profilimize uygun nitelikte öğretmen kadromuz ve eğitim programlarımızla, Avcılar Bölgesinde Açı Kurs olarak güven duyulan kurum olmayı önemsiyoruz. Çalışkan, özverili, planlı ve başarılı öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarında yanlarında olmayı ve onları desteklemeyi bir eğitimci olarak en büyük görev sayıyoruz.

Değerli velilerimiz, bizlere öğrencilerinizi teslim ederken gösterdiğiniz güven için sizlere teşekkür ederiz. Birinci yılımızda Avcılar ve çevre ilçelerde tavsiye edilen bir kurum olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşıyoruz.

Mesai arkadaşlarımızın vereceği destekle güç bulacağız. Bu güç ve inançla geleceğimizi emanet edeceğimiz en değerlilerimiz olan çocuklarımıza kaliteli bir eğitim öğretim ortamı sunabilmenin yüksek sorumluluğunu taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizler, veliler olarak çocuklarınızı emanet ettiğiniz kurumun gücünü, bizler ise; sizlerin bize olan güven ve inancını hep arkamızda hissedeceğiz.

Bu düşüncelerle bizimle yürüyen tüm eğitim gönüllülerimiz, bizlere daima güvenen siz değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz için sağlıklı, mutlu ve başarılarla dolu bir yaşam temenni ederim.